Üçevler Mah. K.S.S Parkoop, 48. Sk. No:14, 16120, 16120 Nilüfer/Bursa
0542 471 17 37

Hesabım

Giriş Yap

Üye Ol

bursadalgicpompa.net sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası bursadalgicpompa.net tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

bursadalgicpompa.net, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir bursadalgicpompa.net web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

bursadalgicpompa.net web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.
Kişisel verileriniz web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.